ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول مدل WFC3C23PFX

  • ظرفیت 14 نفر
  • برچسپ انرژی A++
  • دارای سه سبد مخصوص
  • برنامه شروع با تاخیز
  • 8 عدد برنامه شستشو
  • نمایشگر LED مشکی رنگ

سنجش

نقد و بررسی ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول مدل WFC3C23PFX

هر محصول اعم از ماشین ظرفشویی و یا ماشین لباسشویی و… نیاز به نقد و بررسی دارد. خریدار و یا کاربر باید نسبت به محصولی که خریداری می کند باید آگاهی زیادی را داشته باشد. در این جا ماشین ظرفشویی ویرپول WFC3C23PFX را برسی می کنیم. این ماشین ظرفشویی ساخت شرکت ویرپول است، ظرفیت آن 14 نفره است و در 3 طبقه طراحی شده است. این ماشین ظرفشویی رده انرژی مصرفی ++A را دارد و جزء ماشین ظرفشویی های کم مصرف است. در هر سیکل شستشو 9.5 لیتر آب مصرف می کند. در آن از ویژگی های شستشوی Multi Zone و شستشوی پرفشار استفاده شده است که متناسب با آن کارایی شستشو افزاش می یابد.

موتور در این ماشین ظرفشویی دایرکت درایو و یا گیربکسی می باشد که علی رغم طول عمر بالا میزان صدای کم(43 دسیبل) را دارد. طراحی در این ماشین ظرفشویی منحصر به فرد است ، داری پنلی بزرگ با دکمه های لمسی است که قسمتی بر روی درب و قسمتی با بسته شدن درب غیر قابل روئیت می شود و به عبارتی مخفی است. قیمت ماشین ظرفشویی ویرپول نسبت به انواع ماشین ظرفشویی ال جی ، ماشین ظرفشویی سامسونگ و یا ماشین ظرفشویی بوش در رده مناسب تری قرار دارد و با ویژگی هایی که دارد خرید ماشین ظرفشویی ویرپول یک انتخاب اقتصادی و کاربردی است.

 

ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول مدل WFC3C23PFX

موتور دایرکت درایو Direct Drive Motor

ماشین ظرفشویی ویرپول از موتور گیربکسی دایرکت درایو بهره گرفته است، این موتور از تسمه و متعلقات اتصال مبرا است. در موتور دایرکت درایو روتور به صورت مستقیم می چرخد. موتور گیربکسی سه مزیت اصلی را برای ماشین ظرفشویی ویرپول موجب شده است. در آن مصرف انرژی کاهش یافته به گونه ای که در آن رده انرژی مصرفی ++A است. طول عمر بالا و میزان صدای کم(43 دسیبل) از ویژگی های بارز در آن است که آن را به ماشین ظرفشویی محبوبی تبدیل کرده است.

 

ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول مدل WFC3C23PFX

 

سیستم شستشو در ماشین ظرفشویی ویرپول

در هر ماشین ظرفشویی از سیستم شستشوی ویژه ای استفاده می شود، در این ماشین ظرفشویی از سیستم شستشوی روتاری استفاده شده است که به فناوری Power Clean مجهز است. در سیستم شستشوی روتاری یک پروانه بر روی روتور قرار می گیرد و از طریق منافذی که بر روی آن قرار دارد آب را بر روی ظرف ها به جریان می اندازد، در این ماشین ظرفشویی پروانه دوار 2 پره است. در ماشین ظرفشویی ویرپول از ویژگی Multi Zone بهره گرفته است که در آن برای شستشو بهتر و لکه بر بیشتراز سیستم ثابتی اتخاذ شده است که در آن با فشار زیاد از طریق نازل هایی بر روی ظرف ها جاری می شود که تصویر آن را در زیر آورده ایم.

 

ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول مدل WFC3C23PFX

 

خشک کردن با Auto Air

در ماشین ظرفشویی ویرپول از ویژگی Auto Air برای خشک کردن ظرف ها استفاده می شود. در این ویژگی درب به صورت اتوماتیک بعد از فرایند شستشو باز می شود و هوای داخل آن تخلیه شده و فرایند خشک کردن ظروف اتفاق می افتد. در ان زمانی که دما به 40 درجه سانتیگراد می رسد درب به صورت اتوماتیک تا 10 درجه باز می شود و نکاتی که باید آن را مدنظر قرار داد این است که از نباید به هیچ وجه مانع باز شدن درب شد و یا باید ظرفشویی طوری نصب گردد که چیزی مانع باز شدن درب آن نشود.

 

ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول مدل WFC3C23PFX

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول مدل WFC3C23PFX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X